Przeglądy maszyn budowlanych

Z nami Twoje maszyny będą działać sprawnie i bezpiecznie, co przekłada się na większą efektywność pracy i oszczędność kosztów napraw. Gwarantujemy Ci kompleksowe przeglądy maszyn budowlanych, które nie tylko sprawdzą aktualny stan techniczny Twojego sprzętu, ale także pomogą zidentyfikować potencjalne problemy i uniknąć ewentualnych awarii w przyszłości.

01

Transport maszyny budowlanej

Po wcześniejszym uzgodnieniu dostarcz do nas swoją maszynę osobiście. Chętnie pomożemy także w organizacji jej transportu.

02

Przegląd maszyny budowlanej

Wykonujemy przeglądy okresowe maszyn budowlanych. Przeglądy wykonywane przez nas są zgodne z zaleceniami producentów maszyn. Posiadamy obszerny magazyn materiałów eksploatacyjnych, co pozwala skrócić czas przeglądu do minimum.

Maszyny budowlane Lublin

Nasza oferta

Wykonujemy naprawy wszystkich wiodących producentów: KOMATSU, LIEBHERR, JCB, CATERPILLAR, VOLVO, HITACHI, KAYABA, LINDE, REXROTH, SAUER, CAT, PARKER, DENISON, Eaton, KPM, BRUENING HAUS.

maszyny budowlane

Naprawa maszyn budowlanych

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy maszyn budowlanych, zapewniając naszym klientom szybką i skuteczną pomoc w przypadku wszelkich awarii czy usterek.

maszyny budowlane lublin

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi serwisowe pozwalające na ciągłe utrzymanie pracy maszyn.

maszyny budowlane lublin

Części do maszyn budowlanych – sklep

Posiadamy w ofercie gotowe pompy po pełnej odbudowie sprzedawane w systemie REMAN oraz inne części do maszyn budowlanych.

serwis maszyn budowlanych

Naprawa i regeneracja urządzeń budowlanych

Regenerujemy: pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, skrzynie biegów, zwolnice jazdy i obrotu, mosty napędowe, siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, obrotnice hydrauliczne, silniki spalinowe.

maszyny budowlane

Diagnostyka maszyn budowlanych

Posiadamy specjalistyczne urządzenia pozwalające na pełną diagnostykę elektroniczną maszyn takich jak: Volvo, CAT, JCB, Case, New Holland, Kobelco oraz silników wysokoprężnych Cummins i CAT

maszyny budowlane lublin

Naprawa pomp hydraulicznych

Profesjonalne naprawy pomp hydraulicznych są naszym głównym atutem. Nasz magazyn części liczy ponad 3500 pozycji co pozwala skrócić czas napraw do minimum.

Dlaczego przeglądy maszyn budowlanych są istotne

Zapewnij swoim maszynom długą i bezawaryjną pracę dzięki naszym profesjonalnym przeglądom maszyn budowlanych

  1. Bezpieczeństwo na budowie: Nasze przeglądy gwarantują, że Twoje maszyny są w pełni bezpieczne do pracy, co zapewnia ochronę dla Ciebie, Twoich pracowników i otoczenia budowy.
  2. Zapobieganie awariom: Regularne przeglądy pozwalają wykryć i naprawić drobne usterki, zanim staną się poważnym problemem. Dzięki temu unikniesz kosztownych i czasochłonnych napraw.
  3. Dłuższa żywotność maszyn: Dobrze utrzymany sprzęt działa bardziej efektywnie i wydajnie, co przekłada się na jego dłuższą żywotność. To oznacza mniej przestojów i więcej zrealizowanych projektów.
  4. Oszczędność czasu i pieniędzy: Z nami nie musisz martwić się nieplanowanymi przestojami i naprawami. Nasze przeglądy są szybkie, skuteczne i ekonomiczne, pozwalając Ci skupić się na realizacji zadań.
  5. Profesjonalizm i doświadczenie: Nasz zespół specjalistów ma bogate doświadczenie w dziedzinie przeglądów maszyn budowlanych. Możesz być pewny, że Twój sprzęt jest w najlepszych rękach.

Zaufaj nam i zapewnij swoim maszynom najlepszą opiekę, która przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność na budowie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na profesjonalny przegląd maszyn budowlanych!

Formularz

Wypełnij formularz kontaktowy lub do nas przedzwoń


Kontakt

Jakub Dutkowski przeglądy maszyn budowlanych
+48 81 44 44 227
+48 698 014 540
biuro@maszyny-lublin.pl
Budowlana 8, 20-469 Lublin
Pon – Pt 7:30 do 15:30

przeglądy maszyn budowlanych

Social media

Shopping Cart
Scroll to Top